فلش مموری اولین بار در سال 1984 توسط دکتر فوجیو ماسوکا از محققان شرکت توشیبا، ساخته شد که در سال 1988 تولید انبوه آن آغاز گردید. در سال 1989 نیز شرکت توشیبا نوعی از فلش مموری را با نام NAND وارد بازار نمود. پس از این دوره پیشرفت‎ها‎ی زیادی در تولید فلش مموری صورت گرفت و در حال حاضر جدیدترین نوع فلش مموری ها با قدرت و قابلیت فوق العاده در بازار موجود می‎باشد.

فلش مموری تببلیغاتی

مزایای فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی از نوآوری‎ها‎ی تکنولوژی در زمینه حفظ اطلاعات و داده ها می‎باشد. فلش مموری (Flash memory)، یک حافظه غیر فرّار ذخیره‌سازی است که می‌توان اطلاعات آن را حذف و دوباره برنامه‌ریزی کرد. این فناوری عمدتاً برای کارت‌های حافظه و USB کاربرد دارد و برای ذخیره‌سازی عمومی و انتقال داده‌ها بین رایانه‌ها و دیگر محصولات دیجیتال استفاده می‎شود. از آنجا که حافظه فلش مموری تبلیغاتی غیر فرّار است، در نتیجه هیچ نیرویی برای نگه داشتن اطلاعات درون قطعه مورد نیاز نیست. همچنین فلش مموری  تبلیغاتی اطلاعات را سریعتر از ‎ها‎رد دیسک (Hard disk) در دسترس قرار‎ ‎می‎دهد و در برابر شوک حرکتی نیز مقاوم می‌باشد.

فلش مموری تبلیغاتی یک


شیوه ذخیره اطلاعات در فلش مموری تبلیغاتی شباهت زیادی به ذخیره اطلاعات در  RAM دارد. در واقع فلش مموری تبلیغاتی در نحوه فعالیت مشابه به یک منبع ذخیره اطلاعات ثابت عمل‎ ‎می‎کند. در ساخت این ابزار هیچ قطعه متحرکی به کار نرفته و تمام کارها توسط مدارهای الکترونیکی صورت‎ ‎می‎گیرد. در مقابل فلش مموری تبلیغاتی، دیسک‎ها‎ی سخت قرار‎ ‎می‎گیرند که متشکل از چندین قسمت متحرک هستند، این امر موجب آسیب پذیر بودن این گونه حافظه‎ها شده است.
قطعات فلش مموری تبلیغاتی برای نگهداری داده‎ها‎ و اطلاعات نیازی به انرژی و شارژ ندارد و خود توانایی حفاظت از داده‌های موجود روی چیپ‌های حافظه را به مدت ده سال دارد.
 ذخیره‎سازی اطلاعات با ظرفیت‎ها‎ی متفاوت و متناسب با نیاز مشتری یکی از نکات مثبت و امتیازات این وسیله‎ ‎می‎باشد. فلش مموری تبلیغاتی یکی از ابزارهای مفید و ماندگار برای کاربرانی که نیازمند مخزنی برای ذخیره سازی و حفظ اطلاعاتشان هستند، می باشد.
نگهداری آسان، ذخیره اطلاعات مورد نیاز، بازیابی سریع اطلاعات نسبت به فلاپی، در دسترس بودن در صورت نیاز، حجم بالای ظرفیت، آسیب‌پذیری کم نسبت به ضربه، قابلیت جابه‎جایی راحت و آسان، از ویژگی‎ها‎ی کاربردی فلش مموری تبلیغاتی به شمار می‎روند.

کاربرد فلش مموری تبلیغاتی

با توجه به اینکه کاربرد فلش مموری‎ها‎ روز به روز در حال افزایش است و افراد برای انتقال فایل‎ها و ذخیره اطلاعات خود از فلش مموری استفاده‎ ‎می‎کنند، بهره‎گیری از روش‌های تبلیغاتی در زمینه فلش مموری تبلیغاتی‎ ‎می‎تواند کمک بسیار مناسبی به بیشتر دیده شدن تبلیغ شما و کارایی آن داشته باشد.
 شما‎ ‎می‎توانید جدیدترین محصولات خود را در قالب PVC بر روی فلش مموری به مشتریان خود عرضه نمایید.

فلش مموری تبلیغاتی ترمه

هدایای تبلیغاتی ترمه، آماده ارائه فلش مموری‎ها‎ی تبلیغاتی در اشکال، رنگ‎ها، طرح‎های زیبا و ابعاد گوناگون به شما مشتریان عزیز‎ ‎می‎باشد.